felgi RacingLine

Model: B5769
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B5769
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5498
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: I0294
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: SSA03
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B5318
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- ET Späť:22
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: H5059
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:40
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller
Zľava

Model: B1464
1 194,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
298,73 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:735
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B5569
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:41
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: A5602
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:780
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: A1227
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:37
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1058
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A5385
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A7065
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:44
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1026
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- ET Späť:19
- Nosnosť [kg]:735
- Variant (šírka):Zmiešané
Smitherim

Model: 3S1384
1 096,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:34.5
- ET Späť:35.5
- Variant (šírka):Zmiešané
Smitherim

Model: 3S1384
1 096,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:34.5
- ET Späť:35.5
- Variant (šírka):Zmiešané
Smitherim

Model: 3S1261
1 096,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: FBX035
1 096,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- ET Späť:43.5
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
Smitherim

Model: FBX035
1 096,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









