Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 948,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
487,08 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: FENDER
2 112,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
528,05 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:11"
- Rozteč:5x112
- ET:39
- Nosnosť [kg]:980
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: TOTALE
2 194,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
548,53 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:18
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 948,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
487,08 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: BERGHEM
2 163,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
540,98 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:11.5''
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: BERGHEM
2 028,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
507,08 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:11.5''
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 806,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
451,70 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:875
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 948,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
487,08 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 922,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
480,50 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10.5''
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 697,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
424,40 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: FENDER
2 074,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
518,53 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
2 074,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
518,53 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10.5''
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: BERGHEM
2 074,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
518,53 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:18
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 938,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
484,63 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
2 074,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
518,53 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:19
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 948,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
487,08 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:875
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
1 922,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
480,50 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:19
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 948,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
487,08 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:18
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 798,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
449,50 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 948,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
487,08 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









