felgi RacingLine

Model: A5913
736,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
184,08 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H3272F
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX384
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX384
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX384
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX384
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1133
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX120
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H869F
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x150
- ET:45
- Nosnosť [kg]:890
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1380
1 219,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
304,75 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x150
- ET:55
- Nosnosť [kg]:998
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1380
1 219,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
304,75 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x150
- ET:55
- Nosnosť [kg]:998
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I2024
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x150
- ET:60
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1611
1 219,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
304,75 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x150
- ET:60
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1863
1 219,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
304,75 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x150
- ET:60
- Nosnosť [kg]:998
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: JT028
865,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
216,40 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:6x139.7
- ET:30
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H869F
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x150
- ET:45
- Nosnosť [kg]:890
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1149
1 462,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
365,73 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x150
- ET:60
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY259
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:50
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









