felgi RacingLine
Imunita

Model: I2102
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:49
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY959
1 755,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
438,85 € / ks hruby- Priemer diskov:23"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x120
- ET:45
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: TX008
3 094,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
773,73 € / ks hruby- Priemer diskov:23"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- ET Späť:42
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FBX390
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5318
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x130
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YS1270
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5769
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:37
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YS1270
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H593
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:675
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1048
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: IN3606F
792,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,05 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6X120
- ET:50
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 6408
531,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
132,88 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:48
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0294
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:27
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: I0294
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:27
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A1025
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x120
- ET:31
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: SSA03
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: IN3606F
792,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,05 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6X120
- ET:50
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: IN3606F
792,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,05 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6X120
- ET:50
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 6408
646,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
161,53 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x120
- ET:45
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: IN3606F
792,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,05 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6X120
- ET:50
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









