felgi RacingLine

Model: A1458
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x127
- ET:50
- Nosnosť [kg]:730
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: F726
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1515
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:45
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HF736
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:790
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HF736
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:790
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: F726
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1156
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x150
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1149
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x150
- ET:60
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF6149
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:1050
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5831
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:530
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1268
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y0207
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: XF083
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SWAN
921,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
230,25 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
1 231,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
307,80 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1201
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE256
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x115
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE244
762,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
190,73 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:25
- ET Späť:30
- Nosnosť [kg]:715
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: XE244
762,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
190,73 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:25
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









