felgi RacingLine

Model: B1571
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HF736
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:18
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HF736
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:18
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HF5225
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x120
- ET:38
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HF2162
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x130
- ET:36
- Nosnosť [kg]:1050
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF7076
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x108
- ET:38.5
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HF736
1 755,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
438,85 € / ks hruby- Priemer diskov:23"
- Šírka:10.5''
- Rozteč:5x112
- ET:18
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HF736
1 755,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
438,85 € / ks hruby- Priemer diskov:23"
- Šírka:10.5''
- Rozteč:5x112
- ET:18
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
885,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
221,48 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: FENDER
1 866,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
466,58 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: FENDER
1 866,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
466,58 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: FENDER
1 842,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
460,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:36
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
826,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
206,58 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
779,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
194,88 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF1159
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: JT240
767,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
191,95 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:6x139.7
- ET:0
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: JT224
767,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
191,95 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:6x139.7
- ET:0
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX244
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:42
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
2 074,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
518,53 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:19
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: RACEWAY
815,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
203,90 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:600
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









