Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 742,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
435,60 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.5"
- Rozteč:5x112
- ET:50
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
259,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
937,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
234,40 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
259,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 842,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
460,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:37
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
937,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
234,40 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 780,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
445,13 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:37
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 866,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
466,58 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:37
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
2 074,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
518,53 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:37
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 842,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
460,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:37
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
259,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:45
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
937,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
234,40 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:45
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
1 099,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,88 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:45
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 866,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
466,58 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:37
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 866,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
466,58 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:37
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 239,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
309,75 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:34
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 198,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
299,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- ET Späť:48
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
259,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:20
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
1 178,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
294,63 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:875
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
1 178,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
294,63 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):Zmiešané




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









