Felgi Haxer

Model: HX08F
1 341,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
335,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:28
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y0207
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:44
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX010
1 560,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
390,13 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10.5''
- Šírka zadného ráfika:11.5"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:1050
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: Y1197
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5845
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x100
- ET:39
- Nosnosť [kg]:540
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5300
568,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
142,00 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I1102
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5852
621,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,43 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5601
538,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
134,70 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:27
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5463
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5891
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:760
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY994
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:49.5
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1012
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5852
621,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,43 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B5852
621,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,43 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: L1666
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:42
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: D2047
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x115
- ET:24
- Nosnosť [kg]:650
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1673
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:20
- Nosnosť [kg]:1200
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: hx025
633,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
158,48 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









