felgi RacingLine

Model: B5340
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x100
- ET:45
- Nosnosť [kg]:675
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A043
768,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
192,00 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:39
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1206
512,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
128,00 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:4x108
- ET:25
- Nosnosť [kg]:560
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1184
389,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
97,25 € / ks hruby- Priemer diskov:14"
- Šírka:5.5"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I2102
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:4x100
- ET:37
- Nosnosť [kg]:530
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1846
385,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
96,28 € / ks hruby- Priemer diskov:14"
- Šírka:5.5"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5017
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x108
- ET:25
- Nosnosť [kg]:560
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF5591
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5611
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5893
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I1102
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: I1102
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: L2321
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5649
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:50
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5649
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:50
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5649
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:50
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1058
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1058
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: SSA01
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: L1485
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









