LadneFelgi.pl

Model: LF268637
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:Porsche
- Model auta:Cayenne
- Roky výroby:06/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268638
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9A790727502
- Značka auta:Porsche
- Model auta:Cayenne
- Roky výroby:06/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268625
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:95836166100
- Značka auta:Porsche
- Model auta:Boxster
- Roky výroby:01/2012-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268626
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:99760602120
- Značka auta:Porsche
- Model auta:Boxster
- Roky výroby:01/2009-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF268627
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:99760602101
- Značka auta:Porsche
- Model auta:Boxster
- Roky výroby:01/2004-12/2008
LadneFelgi.pl

Model: LF268628
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275A
- Značka auta:Porsche
- Model auta:Boxster
- Roky výroby:01/2017-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268629
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7PP907275G
- Značka auta:Porsche
- Model auta:Boxster
- Roky výroby:01/2012-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268630
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:99760602321
- Značka auta:Porsche
- Model auta:Boxster
- Roky výroby:01/2009-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF268631
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:95560602301
- Značka auta:Porsche
- Model auta:Boxster
- Roky výroby:01/2004-12/2008
LadneFelgi.pl

Model: LF268619
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7PP9072755
- Značka auta:Porsche
- Model auta:997 GT3-2
- Roky výroby:01/2010-12/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF268620
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:99760602100
- Značka auta:Porsche
- Model auta:997 GT3-2
- Roky výroby:01/2007-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF268621
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:99760602101
- Značka auta:Porsche
- Model auta:997 GT3-2
- Roky výroby:01/2007-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF268622
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:99760602102
- Značka auta:Porsche
- Model auta:997 GT3-2
- Roky výroby:01/2007-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF268623
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:Porsche
- Model auta:Boxster
- Roky výroby:01/2017-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268624
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7PP907275F
- Značka auta:Porsche
- Model auta:Boxster
- Roky výroby:01/2012-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268617
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:99760602120
- Značka auta:Porsche
- Model auta:997 GT3-2
- Roky výroby:01/2010-12/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF268618
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:95836166100
- Značka auta:Porsche
- Model auta:997 GT3-2
- Roky výroby:01/2010-12/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF268612
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:AD43360671AA
- Značka auta:Porsche
- Model auta:991 Turbo
- Roky výroby:01/2014-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268613
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:CD23360671CA
- Značka auta:Porsche
- Model auta:991 Turbo
- Roky výroby:01/2014-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268614
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7PP907275B
- Značka auta:Porsche
- Model auta:991 Turbo
- Roky výroby:01/2014-12/2019




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









