LadneFelgi.pl

Model: LF268615
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7PP907275F
- Značka auta:Porsche
- Model auta:991 Turbo
- Roky výroby:01/2014-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268616
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:99760602100
- Značka auta:Porsche
- Model auta:997 GT3-2
- Roky výroby:01/2010-12/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF268606
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7PP907275F
- Značka auta:Porsche
- Model auta:918 Spyder
- Roky výroby:03/2012-06/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268607
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7PP907275G
- Značka auta:Porsche
- Model auta:918 Spyder
- Roky výroby:01/2015-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268608
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:Porsche
- Model auta:960
- Roky výroby:09/2015-06/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268609
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:Porsche
- Model auta:991
- Roky výroby:01/2017-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268610
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275B
- Značka auta:Porsche
- Model auta:991
- Roky výroby:01/2017-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268611
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9A790727502
- Značka auta:Porsche
- Model auta:991
- Roky výroby:01/2017-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268599
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:99760602120
- Značka auta:Porsche
- Model auta:911(Turbo)
- Roky výroby:01/2014-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268600
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:99760602101
- Značka auta:Porsche
- Model auta:911(Turbo)
- Roky výroby:01/2007-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF268601
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275A
- Značka auta:Porsche
- Model auta:911(Turbo)
- Roky výroby:01/2017-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268602
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:99760602321
- Značka auta:Porsche
- Model auta:911(Turbo)
- Roky výroby:01/2014-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268603
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:99760602301
- Značka auta:Porsche
- Model auta:911(Turbo)
- Roky výroby:01/2007-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF268604
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275
- Značka auta:Porsche
- Model auta:918 Spyder
- Roky výroby:01/2014-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268605
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7PP907275F
- Značka auta:Porsche
- Model auta:918 Spyder
- Roky výroby:01/2013-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268592
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5Q0907275A
- Značka auta:Porsche
- Model auta:911(992)
- Roky výroby:01/2019-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268593
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:99760602120
- Značka auta:Porsche
- Model auta:911(997)
- Roky výroby:01/2009-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF268594
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:99760602321
- Značka auta:Porsche
- Model auta:911(997)
- Roky výroby:01/2009-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF268595
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:99760602500
- Značka auta:Porsche
- Model auta:911(997)
- Roky výroby:01/2005-12/2008
LadneFelgi.pl

Model: LF268596
2 434,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
608,50 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:7PP907275F
- Značka auta:Porsche
- Model auta:911(R/GT3/TS/TG-Speed)
- Roky výroby:01/2014-12/2017




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









