LadneFelgi.pl

Model: LF268510
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5430W0
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:5008
- Roky výroby:09/2009-08/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF268511
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9802003680
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:5008(LCV)
- Roky výroby:01/2009-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF268512
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9811536380
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:508
- Roky výroby:10/2013-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268513
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9802003680
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:508
- Roky výroby:10/2013-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268514
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5430T4
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:508
- Roky výroby:09/2010-09/2013
LadneFelgi.pl

Model: LF268502
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4250C477
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:408
- Roky výroby:08/2014-07/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268503
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1612477080
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:408
- Roky výroby:08/2014-07/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268504
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9802003680
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:408
- Roky výroby:07/2012-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268505
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9811536380
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:408
- Roky výroby:07/2012-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268506
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9802003680
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:408
- Roky výroby:01/2012-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268507
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9802003680
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:5008
- Roky výroby:09/2013-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268508
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9802003680
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:5008
- Roky výroby:09/2013-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF268496
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4250C477
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:4008
- Roky výroby:04/2012-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268497
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1612477080
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:4008
- Roky výroby:04/2012-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268498
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:4250C477
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:4008
- Roky výroby:04/2012-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268499
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:1612477080
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:4008
- Roky výroby:04/2012-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268500
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:543093
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:407
- Roky výroby:01/2003-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF268501
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5430T4
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:407
- Roky výroby:01/2003-12/2012
LadneFelgi.pl

Model: LF268492
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:9811536380
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:308
- Roky výroby:06/2013-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268493
2 439,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,75 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:5430W0
- Značka auta:Peugeot
- Model auta:308
- Roky výroby:05/2007-05/2013




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









