LadneFelgi.pl

Model: LF268450
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:22853740
- Značka auta:Opel
- Model auta:VXR8
- Roky výroby:01/2008-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268451
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Zafira
- Roky výroby:02/2015-09/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268452
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13348393
- Značka auta:Opel
- Model auta:Zafira
- Roky výroby:07/2011-01/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268453
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13354312
- Značka auta:Opel
- Model auta:Zafira
- Roky výroby:05/2005-06/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF268454
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13172567
- Značka auta:Opel
- Model auta:Zafira
- Roky výroby:05/2005-06/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF268442
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322B
- Značka auta:Opel
- Model auta:Vivaro B
- Roky výroby:01/2015-06/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268443
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Opel
- Model auta:Vivaro B
- Roky výroby:01/2014-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268444
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Opel
- Model auta:Vivaro B
- Roky výroby:01/2014-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268445
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A4539051701
- Značka auta:Opel
- Model auta:Vivaro B
- Roky výroby:01/2014-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268446
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322B
- Značka auta:Opel
- Model auta:Vivaro B
- Roky výroby:01/2014-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268447
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Vivaro Combi
- Roky výroby:01/2019-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268448
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Opel
- Model auta:Vivaro Combi
- Roky výroby:10/2014-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268440
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Opel
- Model auta:Vivaro B
- Roky výroby:01/2015-06/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268441
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:A4539051701
- Značka auta:Opel
- Model auta:Vivaro B
- Roky výroby:01/2015-06/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268434
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13598773
- Značka auta:Opel
- Model auta:Viva
- Roky výroby:01/2015-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268435
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Opel
- Model auta:Vivaro
- Roky výroby:01/2015-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268436
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Opel
- Model auta:Vivaro
- Roky výroby:01/2015-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268437
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Opel
- Model auta:Vivaro
- Roky výroby:01/2014-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268438
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407009322R
- Značka auta:Opel
- Model auta:Vivaro
- Roky výroby:01/2014-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268439
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407001628R
- Značka auta:Opel
- Model auta:Vivaro B
- Roky výroby:01/2015-06/2023




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









