LadneFelgi.pl

Model: LF268297
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106790054
- Značka auta:MINI
- Model auta:Mini
- Roky výroby:01/2009-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268289
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106856209
- Značka auta:MINI
- Model auta:Hardtop
- Roky výroby:01/2017-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268290
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106856227
- Značka auta:MINI
- Model auta:Hardtop
- Roky výroby:01/2010-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268291
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407878701
- Značka auta:MINI
- Model auta:Hardtop
- Roky výroby:01/2010-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268283
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106856209
- Značka auta:MINI
- Model auta:Coupe
- Roky výroby:01/2016-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF268284
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106798872
- Značka auta:MINI
- Model auta:Coupe
- Roky výroby:07/2014-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268285
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106856227
- Značka auta:MINI
- Model auta:Coupe
- Roky výroby:07/2011-06/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268286
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407878701
- Značka auta:MINI
- Model auta:Coupe
- Roky výroby:07/2011-06/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268287
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106856209
- Značka auta:MINI
- Model auta:Electric
- Roky výroby:04/2020-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268288
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106881890
- Značka auta:MINI
- Model auta:Electric
- Roky výroby:04/2020-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268277
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:6877936
- Značka auta:MINI
- Model auta:Countryman
- Roky výroby:11/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268278
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106856209
- Značka auta:MINI
- Model auta:Countryman
- Roky výroby:07/2015-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268279
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106798872
- Značka auta:MINI
- Model auta:Countryman
- Roky výroby:07/2014-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268280
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106856227
- Značka auta:MINI
- Model auta:Countryman
- Roky výroby:01/2009-06/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268281
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:407878701
- Značka auta:MINI
- Model auta:Countryman
- Roky výroby:01/2009-06/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268282
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106877934
- Značka auta:MINI
- Model auta:Countryman
- Roky výroby:11/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268270
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106856209
- Značka auta:MINI
- Model auta:Cooper
- Roky výroby:03/2014-12/2021
LadneFelgi.pl

Model: LF268271
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106856209
- Značka auta:MINI
- Model auta:Cooper
- Roky výroby:01/2014-06/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268272
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36106790054
- Značka auta:MINI
- Model auta:Cooper
- Roky výroby:01/2010-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268273
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:36236781847
- Značka auta:MINI
- Model auta:Cooper
- Roky výroby:09/2007-09/2009




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









