LadneFelgi.pl

Model: LF268348
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13506028
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra LCV
- Roky výroby:01/2015-12/2018
LadneFelgi.pl

Model: LF268349
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13594222
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Sports Tourer
- Roky výroby:01/2018-12/2020
LadneFelgi.pl

Model: LF268350
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13594222
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Sports Tourer
- Roky výroby:06/2015-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF268351
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13598787
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Sports Tourer
- Roky výroby:01/2015-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268352
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13597645
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:08/2019-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268353
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:39186445
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra Van
- Roky výroby:08/2019-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268342
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13597645
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra K
- Roky výroby:08/2019-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268343
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:39186445
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra K
- Roky výroby:08/2019-12/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268344
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:39243434
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra K
- Roky výroby:08/2019-07/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268345
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:39186445
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra K
- Roky výroby:08/2019-07/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF268346
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13506028
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra K
- Roky výroby:09/2015-07/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268347
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13594222
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra K
- Roky výroby:09/2015-07/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268335
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13598787
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra J
- Roky výroby:06/2014-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268336
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra J
- Roky výroby:06/2014-12/2016
LadneFelgi.pl

Model: LF268337
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13348393
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra J
- Roky výroby:10/2011-05/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268338
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13327259
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra J
- Roky výroby:11/2009-09/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF268339
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra J OPC
- Roky výroby:06/2014-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268340
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13348393
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra J OPC
- Roky výroby:10/2011-05/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268341
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13327259
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra J OPC
- Roky výroby:01/2009-09/2011
LadneFelgi.pl

Model: LF268328
2 437,00 Kč / sada (4 ks) s DPH
za
sada (4 ks)
s DPH
609,25 Kč / ks s DPH- OEM Náhrada:13581560
- Značka auta:Opel
- Model auta:Astra GTC
- Roky výroby:01/2015-12/2015




Moderní design
Perfektní padnutí
Vysoká odolnost
Doprava zdarma do 24 hodin
Individuální projekt
Oddaná pečovatelka









