LadneFelgi.pl

Model: LF270313
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106877937
- Značka auta:BMW
- Model auta:iX1
- Roky výroby:11/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270314
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106877934
- Značka auta:BMW
- Model auta:iX1
- Roky výroby:11/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270315
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106877937
- Značka auta:BMW
- Model auta:ix2
- Roky výroby:11/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270316
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106877934
- Značka auta:BMW
- Model auta:ix2
- Roky výroby:11/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270305
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106877934
- Značka auta:BMW
- Model auta:i4
- Roky výroby:01/2021-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270306
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106877937
- Značka auta:BMW
- Model auta:i5
- Roky výroby:07/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270307
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106877934
- Značka auta:BMW
- Model auta:i5
- Roky výroby:07/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270308
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106877937
- Značka auta:BMW
- Model auta:i7
- Roky výroby:07/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270309
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106877934
- Značka auta:BMW
- Model auta:i7
- Roky výroby:07/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270310
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106856209
- Značka auta:BMW
- Model auta:i8
- Roky výroby:01/2013-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF270303
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106856209
- Značka auta:BMW
- Model auta:i3
- Roky výroby:01/2013-06/2022
LadneFelgi.pl

Model: LF270304
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106877937
- Značka auta:BMW
- Model auta:i4
- Roky výroby:01/2021-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270297
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106872774
- Značka auta:BMW
- Model auta:8 Series
- Roky výroby:07/2018-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270298
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106887146
- Značka auta:BMW
- Model auta:8 Series
- Roky výroby:07/2018-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270299
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:6887145
- Značka auta:BMW
- Model auta:8 Series
- Roky výroby:07/2018-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270300
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106877937
- Značka auta:BMW
- Model auta:i3
- Roky výroby:01/2022-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF270301
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106887147
- Značka auta:BMW
- Model auta:i3
- Roky výroby:01/2022-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF270302
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:6887140
- Značka auta:BMW
- Model auta:i3
- Roky výroby:01/2022-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF270291
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36112360420
- Značka auta:BMW
- Model auta:7 Series
- Roky výroby:01/2001-09/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF270292
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36118378682
- Značka auta:BMW
- Model auta:7 Series
- Roky výroby:01/1994-12/2001




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









