LadneFelgi.pl

Model: LF268273
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36236781847
- Značka auta:MINI
- Model auta:Cooper
- Roky výroby:09/2007-09/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF268274
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36236781847
- Značka auta:MINI
- Model auta:Cooper
- Roky výroby:01/2007-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF268275
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106798872
- Značka auta:MINI
- Model auta:Cooper S Cabrio
- Roky výroby:07/2014-12/2017
LadneFelgi.pl

Model: LF268276
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106877937
- Značka auta:MINI
- Model auta:Countryman
- Roky výroby:11/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268267
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:407878701
- Značka auta:MINI
- Model auta:Convertible
- Roky výroby:01/2009-06/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268268
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106877937
- Značka auta:MINI
- Model auta:Cooper
- Roky výroby:11/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268269
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:6877936
- Značka auta:MINI
- Model auta:Cooper
- Roky výroby:11/2023-12/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268265
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106798872
- Značka auta:MINI
- Model auta:Convertible
- Roky výroby:07/2014-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268266
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106856227
- Značka auta:MINI
- Model auta:Convertible
- Roky výroby:01/2009-06/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268259
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36236798726
- Značka auta:MINI
- Model auta:Clubman
- Roky výroby:10/2006-07/2010
LadneFelgi.pl

Model: LF268260
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106856209
- Značka auta:MINI
- Model auta:Clubvan
- Roky výroby:01/2016-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268261
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106881890
- Značka auta:MINI
- Model auta:Clubvan
- Roky výroby:01/2016-12/2019
LadneFelgi.pl

Model: LF268262
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106856227
- Značka auta:MINI
- Model auta:Clubvan
- Roky výroby:07/2012-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268263
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:407878701
- Značka auta:MINI
- Model auta:Clubvan
- Roky výroby:07/2012-12/2015
LadneFelgi.pl

Model: LF268264
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106856209
- Značka auta:MINI
- Model auta:Convertible
- Roky výroby:01/2015-12/2023
LadneFelgi.pl

Model: LF268252
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:407878701
- Značka auta:MINI
- Model auta:Cabrio
- Roky výroby:12/2008-06/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268253
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36236798726
- Značka auta:MINI
- Model auta:Cabrio
- Roky výroby:01/2007-12/2009
LadneFelgi.pl

Model: LF268254
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106856209
- Značka auta:MINI
- Model auta:Clubman
- Roky výroby:07/2015-06/2024
LadneFelgi.pl

Model: LF268255
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36106798872
- Značka auta:MINI
- Model auta:Clubman
- Roky výroby:07/2014-12/2014
LadneFelgi.pl

Model: LF268256
106,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
26,58 € / ks hruby- OEM Náhradný diel:36236781847
- Značka auta:MINI
- Model auta:Clubman
- Roky výroby:08/2007-12/2016




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









