felgi RacingLine

Model: B1323
889,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,45 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:0
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y0102
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H5060
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0294
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:27
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5909
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE170
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:45
- Nosnosť [kg]:680
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0294
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5909
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0319
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x160
- ET:50
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Zľava

Model: I0319
848,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
212,08 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x160
- ET:50
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE351
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5052
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:44
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Zľava

Model: B1515
853,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
213,35 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:50
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Zľava

Model: B1351
853,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
213,35 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:50
- Nosnosť [kg]:875
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5479
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1418
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5435
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









