felgi RacingLine
V propagácii

Model: RA6088
Bežná cena: 731,00 € hruby612,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 682,70 €153,00 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:6x114.3
- ET:40
- Stredový otvor:67.1
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: JT255
792,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,05 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x114.3
- ET:0
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: JT220
646,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
161,53 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:6x114.3
- ET:0
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: JT250
792,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,05 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x114.3
- ET:10
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX026
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x114.3
- ET:0
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: JT186
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x114.3
- ET:0
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: JT255
792,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,05 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x114.3
- ET:0
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: QC812
485,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
121,28 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:8"
- Rozteč:6x114.3
- ET:0
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









