Felgi Audi OE

Model: 4KE071490AX1
792,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Stredový otvor:66.45 AUDI
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Audi OE

Model: 4KE601025S-KDM
585,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Stredový otvor:66.45 AUDI
- Variant (šírka):4 identické
GT Fusion Forged

Model: HJ0352
2 546,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
636,65 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:28
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Audi OE
Zľava

Model: 4KE601025AP
804,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
201,15 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Stredový otvor:66.5
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX181
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:0
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I6126
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,20 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:12
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HF5198
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1804
1 219,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
304,75 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:20
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1790
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x127
- ET:32
- Nosnosť [kg]:730
- Variant (šírka):4 identické
GT Fusion Forged
V propagácii
Imunita

Model: CG019
Bežná cena: 3 452,00 € hruby2 589,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 2 761,50 €647,25 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:28
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: XF995
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: SM21
3 835,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:32
- ET Späť:38
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):Zmiešané
Smitherim

Model: IN3616F
730,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x120
- ET:15
- ET Späť:20
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
Smitherim

Model: SM22
4 266,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x108
- ET:38.5
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: SM02
3 440,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- ET Späť:50
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):Zmiešané
Smitherim

Model: SM02
4 185,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x130
- ET:29
- ET Späť:47
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):Zmiešané
Smitherim

Model: SM02
3 677,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x108
- ET:39
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: SM08
3 587,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:24
- ET Späť:44
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
Smitherim

Model: SM11
3 731,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- ET Späť:48
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):Zmiešané
Smitherim

Model: SM19
3 691,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









