felgi RacingLine

Model: B5610
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x112
- ET:54
- ET Späť:49
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FE236
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x112
- ET:54
- ET Späť:49
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: FE247
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x112
- ET:54
- ET Späť:49
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
marka niezdefiniowana

Model: Kormoran 225/75 R16 + Felgi SDT264662 6x130
732,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6x130
- ET:54
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:225/75 R16
- Index rýchlosti:R - 170 km/h
- Index kapacity:118 - 1320 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Štítok:C C 73 dB
marka niezdefiniowana

Model: Falken 225/75 R16 + Felgi SDT264662 6x130
894,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6x130
- ET:54
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:225/75 R16
- Index rýchlosti:R - 170 km/h
- Index kapacity:118 - 1320 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2025
- Štítok:C B 73 dB
marka niezdefiniowana

Model: Kleber 235/65 R16 + Felgi SDT264662 6x130
949,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6x130
- ET:54
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:235/65 R16
- Index rýchlosti:R - 170 km/h
- Index kapacity:115 - 1215 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Štítok:C B 71 dB
marka niezdefiniowana

Model: Kormoran 235/65 R16 + Felgi SDT264662 6x130
709,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6x130
- ET:54
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:235/65 R16
- Index rýchlosti:R - 170 km/h
- Index kapacity:115 - 1215 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Štítok:D C 73 dB
marka niezdefiniowana

Model: Continental 235/65 R16 Felgi SDT264662 6x130
1 094,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6x130
- ET:54
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:235/65 R16
- Index rýchlosti:R - 170 km/h
- Index kapacity:115 - 1215 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Štítok:C B 73 dB
marka niezdefiniowana

Model: Barum 235/65 R16 + Felgi SDT264662 6x130
846,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6x130
- ET:54
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:235/65 R16
- Index rýchlosti:R - 170 km/h
- Index kapacity:115 - 1215 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Štítok:D C 72 dB
marka niezdefiniowana

Model: Falken 235/65 R16 + Felgi SDT264662 6x130
872,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6x130
- ET:54
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:235/65 R16
- Index rýchlosti:R - 170 km/h
- Index kapacity:115 - 1215 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Štítok:C A 72 dB
marka niezdefiniowana

Model: Falken 225/75 R16 + Felgi SDT264662 6x130
901,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6x130
- ET:54
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:225/75 R16
- Index rýchlosti:R - 170 km/h
- Index kapacity:121 - 1450 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Štítok:B B 73 dB
marka niezdefiniowana

Model: Nokian 235/65 R16 + Felgi SDT264662 6x130
944,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6x130
- ET:54
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:235/65 R16
- Index rýchlosti:R - 170 km/h
- Index kapacity:115 - 1215 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Oznaczenia opon:C
- Štítok:D B 73 dB
marka niezdefiniowana

Model: Falken 205/75 R16 + Felgi SDT264662 6x130
742,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:6x130
- ET:54
- Variant (šírka):4 identické
- Rozmer pneumatík:205/75 R16
- Index rýchlosti:R - 170 km/h
- Index kapacity:110 - 1060 kg
- Sezóna:Zimowe
- Rok výroby pneumatik:2026
- Štítok:C A 72 dB




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka
















