felgi RacingLine

Model: FE179
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.5"
- Rozteč:5x130
- ET:48
- ET Späť:61
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FE179
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x130
- ET:46
- ET Späť:58
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FE179
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- ET Späť:64
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FE179
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- ET Späť:64
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FE179
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- ET Späť:19
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FE179
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x130
- ET:46
- ET Späť:58
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: FE179
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.5"
- Rozteč:5x130
- ET:48
- ET Späť:61
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
Smitherim

Model: FE179
1 267,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE179
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x130
- ET:46
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE179
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x130
- ET:46
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE179
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x130
- ET:48
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE179
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: FE179
1 267,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x130
- ET:46
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE179
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x130
- ET:46
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE179
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE179
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x130
- ET:50
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE179
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE179
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: FE179
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x130
- ET:48
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE179
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x130
- ET:46
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









