felgi RacingLine

Model: YF5696
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:41
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1566
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX255
568,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
142,00 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1187
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:44
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: BK632
621,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,43 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF0446
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX232
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:50
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF0444
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:44
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: YF0446
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:42
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: D1918
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX254
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:46
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF5699
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: D2403
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: SSA03
633,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
158,48 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: SSA03
633,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
158,48 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF0445
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1110
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:50
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1242
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x108
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: YF5700
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:48.5
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









