felgi RacingLine

Model: B2417
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:15
- ET Späť:17
- Nosnosť [kg]:720
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: SSA03
621,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,38 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: XE244
762,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
190,73 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- ET Späť:25
- Nosnosť [kg]:715
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: IN292
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer
Tu je bestseller

Model: XF995
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BY479
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A1025
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: IN292
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:45
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: I5580
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:43
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: 7307F
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:15
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A1025
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Šírka zadného ráfika:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:15
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: L2384
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:25
- ET Späť:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A5588
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:36
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A5377
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x120
- ET:50
- Nosnosť [kg]:785
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX041
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: I0384
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: SSA01
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: YF5591
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer
V propagácii
743,40 € hrubyNajnižšia cena od 30 dní pred zľavou706,20 € / sada (4 ks) hruby

Model: SSA01
pozadu
sada (4 ks)
hruby
176,55 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:15
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B5836
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:25
- ET Späť:41
- Variant (šírka):Zmiešané




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









