felgi RacingLine

Model: 3S1066
2 170,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
542,55 € / ks hruby- Priemer diskov:24"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S1066
2 170,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
542,55 € / ks hruby- Priemer diskov:24"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:45
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 196,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
299,03 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SWAN
937,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
234,40 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:37
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
621,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,38 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
259,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
921,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
230,25 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SWAN
921,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
230,25 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
826,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
206,58 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
259,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SWAN
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
937,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
234,40 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1796
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:42.5
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
719,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
179,83 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Šírka zadného ráfika:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 256,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
314,15 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Zľava

Model: A5913
594,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
148,53 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A5913
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H5080
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:45
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









