Felgi Haxer

Model: HX046F
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: F3048
877,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX046F
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: B1953
608,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:48
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
937,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x114.3
- ET:32
- ET Späť:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: FE190
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX046F
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: L475
368,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
92,00 € / ks hruby- Priemer diskov:13"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:20
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: L1143
438,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
109,63 € / ks hruby- Priemer diskov:13"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:25
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: F8713
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: F8713
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: L475
389,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
97,25 € / ks hruby- Priemer diskov:14"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:20
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H3482F
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:50.5
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5210
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x114.3
- ET:46
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX114
512,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
128,00 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX114
538,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
134,70 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX298
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX298
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX114
512,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
128,00 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









