felgi RacingLine
V propagácii
Imunita
1 096,80 € hrubyNajnižšia cena od 30 dní pred zľavou932,30 € / sada (4 ks) hruby

Model: B1281
pozadu
sada (4 ks)
hruby
233,08 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x108
- ET:45
- Variant (šírka):4 identické
GT Fusion Forged
V propagácii

Model: CG077
Bežná cena: 3 162,20 € hruby2 371,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 2 529,80 €592,93 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:42
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Audi OE
V propagácii
658,30 € hrubyNajnižšia cena od 30 dní pred zľavou585,10 € / sada (4 ks) hruby

Model: 89A601025B
pozadu
sada (4 ks)
hruby
146,28 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Stredový otvor:66.5
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Audi OE
V propagácii

Model: 8Y0601025BT
Bežná cena: 877,80 € hruby746,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 702,20 €186,53 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Stredový otvor:66.5
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Audi OE
V propagácii
780,20 € hrubyNajnižšia cena od 30 dní pred zľavou702,20 € / sada (4 ks) hruby

Model: 8U0071499
pozadu
sada (4 ks)
hruby
175,55 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- Stredový otvor:66.5
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
V propagácii

Model: BK424
Bežná cena: 609,00 € hruby547,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 611,40 €136,95 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x118
- ET:45
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
V propagácii
Tu je bestseller
731,00 € hrubyNajnižšia cena od 30 dní pred zľavou621,30 € / sada (4 ks) hruby

Model: SF502
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,33 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:50.5
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
GT Fusion Forged
V propagácii

Model: CG077
Bežná cena: 3 433,20 € hruby2 574,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 2 746,60 €643,73 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:42
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
GT Fusion Forged
V propagácii

Model: CG061
Bežná cena: 3 527,80 € hruby2 645,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 2 822,20 €661,48 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
GT Fusion Forged
V propagácii
Imunita

Model: CG061
Bežná cena: 4 951,00 € hruby3 713,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 3 960,70 €928,30 € / ks hruby- Priemer diskov:23"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:950
- Variant (šírka):4 identické
GT Fusion Forged
V propagácii
Imunita

Model: LB4010
Bežná cena: 3 605,40 € hruby2 704,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 2 884,40 €676,03 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x130
- ET:30
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
GT Fusion Forged
V propagácii
Imunita

Model: CG019
Bežná cena: 3 452,00 € hruby2 589,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 2 761,50 €647,25 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:28
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
GT Fusion Forged
V propagácii
Imunita

Model: CG025
Bežná cena: 4 088,00 € hruby3 066,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 3 270,50 €766,53 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:28
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
GT Fusion Forged
V propagácii
Imunita

Model: CG033
Bežná cena: 3 966,80 € hruby2 975,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 3 173,40 €743,78 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x130
- ET:36
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
GT Fusion Forged
V propagácii
Imunita

Model: CG033
Bežná cena: 4 277,30 € hruby3 208,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 3 422,00 €802,00 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Šírka zadného ráfika:11.0"
- Rozteč:5x112
- ET:51
- ET Späť:47
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
GT Fusion Forged
V propagácii
Imunita

Model: CG017
Bežná cena: 4 277,30 € hruby3 208,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 3 422,00 €802,00 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Šírka zadného ráfika:10.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- ET Späť:40
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
GT Fusion Forged
V propagácii
Imunita

Model: CG014
Bežná cena: 3 467,30 € hruby2 600,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 2 773,90 €650,13 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:28
- ET Späť:35
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Audi OE
V propagácii
780,20 € hrubyNajnižšia cena od 30 dní pred zľavou663,20 € / sada (4 ks) hruby

Model: 8U0071499
pozadu
sada (4 ks)
hruby
165,80 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- Stredový otvor:57.1
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
V propagácii

Model: BY298
Bežná cena: 731,00 € hruby584,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 719,30 €146,23 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
V propagácii

Model: RA6088
Bežná cena: 731,00 € hruby612,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 682,70 €153,00 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:6x114.3
- ET:40
- Stredový otvor:67.1
- Variant (šírka):4 identické
- 1
- 2




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









