Smitherim

Model: 7409
608,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:47
- Nosnosť [kg]:760
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: 7409
608,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:47
- Nosnosť [kg]:760
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: BK217
730,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: B5801
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: B5893
730,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: BK217
730,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: XE182
730,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:44
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
826,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
885,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
938,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF5754
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF5754
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX036
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX423
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:44
- Nosnosť [kg]:715
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5627
629,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
157,25 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: I5627
655,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
163,98 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HX042
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H593
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:675
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 6408
531,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
132,88 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:48
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 6408
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:49
- Nosnosť [kg]:1250
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









