Smitherim
Zľava

Model: YF5694
450,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,55 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim
Zľava

Model: YF5694
450,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,55 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
- Hmotnosť [kg]:7.2 kg
Smitherim
Zľava

Model: YF5694
450,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
- Hmotnosť [kg]:7.2 kg
Smitherim
Zľava

Model: YF5694
450,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim
Zľava

Model: FBX254
560,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
140,13 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
- Hmotnosť [kg]:9 kg
Smitherim
Zľava

Model: FBX254
524,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
131,03 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
- Hmotnosť [kg]:8.4 kg
felgi RacingLine

Model: FBX298
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX298
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Audi OE
V propagácii
658,30 € hrubyNajnižšia cena od 30 dní pred zľavou585,10 € / sada (4 ks) hruby

Model: 89A601025B
pozadu
sada (4 ks)
hruby
146,28 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Stredový otvor:66.5
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Audi OE

Model: 8V0071497B
487,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
121,90 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x112
- ET:48
- Stredový otvor:57.1
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX298
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Audi OE

Model: 4KE601025BD
487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
121,83 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Stredový otvor:66.45 AUDI
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Audi OE

Model: 8V50714968Z8
365,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
91,40 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Stredový otvor:57.1
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Audi OE

Model: 8V50714968Z8
365,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
91,40 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Stredový otvor:57.1
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Audi OE
Tu je bestseller

Model: 8V50714968Z8
365,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
91,40 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Stredový otvor:57.1
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Audi OE

Model: 8V50714968Z8
365,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
91,40 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Stredový otvor:57.1
- Variant (šírka):4 identické
Volkswagen OE

Model: 7N0071496C
414,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
103,60 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:33
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5883
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:42
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Audi OE

Model: 8V0071497B
487,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
121,90 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x112
- ET:48
- Stredový otvor:57.1
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Audi OE

Model: 8V0071497B
487,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
121,90 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x112
- ET:48
- Stredový otvor:57.1
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









