felgi RacingLine

Model: PG534
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:4x108
- ET:25
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE172
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x108
- ET:47
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: PG534
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:4x108
- ET:25
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5514
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:4x108
- ET:25
- Nosnosť [kg]:680
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
609,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,38 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:4x100
- ET:30
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
609,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,38 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:4x100
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE172
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:560
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5017
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:4x108
- ET:25
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK607
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:4x108
- ET:25
- Nosnosť [kg]:560
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: E1011
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:4x108
- ET:25
- Nosnosť [kg]:560
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK386
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x108
- ET:47.5
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









