Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 948,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
487,08 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:18
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: EVENTO
1 193,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
298,30 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 256,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
314,15 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
921,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
230,25 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 948,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
487,08 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
1 231,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
307,80 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
921,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
230,25 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 231,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
307,80 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 882,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
470,50 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:18
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: FENDER
1 047,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
261,95 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:775
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
1 742,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
435,60 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: EVENTO
921,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
230,25 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: EVENTO
1 196,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
299,03 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: TITAN
1 494,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
373,65 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
921,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
230,25 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 256,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
314,15 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:875
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1637
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0410
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









