Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 948,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
487,08 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 882,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
470,50 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:18
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5611
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5611
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1618
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1618
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: F1995
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:21
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5611
1 046,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
261,53 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: I5598
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:21
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:19
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:19
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Imunita

Model: F1995
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:21
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX08F
1 341,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
335,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:28
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:21
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:19
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:19
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX06F
1 341,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
335,25 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:28
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5131
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:21
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5131
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









