felgi RacingLine

Model: B1525
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:51
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1154
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:49
- Nosnosť [kg]:715
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1144
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:50
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1144
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:50
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5969
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:46
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S5997
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:46
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5869
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:46
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: SK523
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:49
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5474
685,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
171,28 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:46
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1154
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:51
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









