felgi RacingLine

Model: B1637
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:21
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1637
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:21
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5598
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S1261
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:21
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S1261
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 948,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
487,08 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ULTRIVITY
1 278,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
319,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: TOTALE
2 194,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
548,53 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:18
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 948,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
487,08 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:26
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
1 231,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
307,80 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 196,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
299,03 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:940
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 752,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
438,05 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:37
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 638,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
409,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
1 178,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
294,63 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 256,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
314,15 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:33
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1571
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:31
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 806,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
451,70 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:20
- Nosnosť [kg]:875
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
1 304,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
326,10 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:875
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 239,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
309,75 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: TOTALE
1 798,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
449,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









