Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 152,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
288,05 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Volkswagen OE

Model: 3G0071497B8Z8
438,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
109,70 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:41
- Variant (šírka):4 identické
Volkswagen OE

Model: 3G0071497B8Z8
438,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
109,70 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:41
- Variant (šírka):4 identické
Volkswagen OE

Model: 3G0071497B8Z8
438,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
109,70 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:41
- Variant (šírka):4 identické
Volkswagen OE

Model: 3G0071497B8Z8
438,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
109,70 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x112
- ET:41
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5293
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:675
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5419
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5952
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5287
594,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
148,73 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5801
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1566
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK217
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:675
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1058
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1058
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x112
- ET:38
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1154
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1525
594,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
148,73 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:540
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX042
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX042
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: BK217
877,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX042
1 169,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









