Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 231,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
307,80 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XFE30
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE351
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1453
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:43
- Nosnosť [kg]:790
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK217
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x112
- ET:45
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









