Felgi GMP Italia

Model: SWAN
937,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
234,40 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:37
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
259,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
259,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
937,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
234,40 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX042
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE170
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: SSA01
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5601
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:36
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: IN292
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H4101
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:735
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0294
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:36
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A7065
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:745
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX036
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5385
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: A5478
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1318
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5479
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: SSA01
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1318
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XF142
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









