Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 239,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
309,75 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: TOTALE
1 798,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
449,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:36
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 260,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
315,13 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:48
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 198,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
299,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:48
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 842,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
460,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:37
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: ATOM
1 178,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
294,63 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:730
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 339,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
334,88 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 239,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
309,75 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 178,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
294,63 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 256,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
314,15 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 256,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
314,15 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:940
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 612,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
403,18 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 196,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
299,03 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:940
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 256,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
314,15 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:33
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: STELLAR
1 239,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
309,75 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: QSTAR
1 178,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
294,63 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:34
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 842,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
460,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:37
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 842,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
460,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: GUNNER
1 256,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
314,15 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: BERGHEM
1 424,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
356,10 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









