felgi RacingLine

Model: BY983
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: I0294
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:36
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BK273
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- ET Späť:39
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer
Tu je bestseller

Model: SSA01
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
V propagácii

Model: A5602
Bežná cena: 877,30 € hruby732,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
Najnižšia cena produktu za 30 dní pred zľavou: 732,90 €183,23 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- ET Späť:45
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1059
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1059
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: BK663
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BY983
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: XF995
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BK848
974,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
243,65 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1318
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A7065
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:745
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: A5478
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- ET Späť:38
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: XF995
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BK855
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: I0293
730,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:25
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: B5167
877,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- ET Späť:40
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A5913
736,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BYF956A
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- ET Späť:25
- Nosnosť [kg]:720
- Variant (šírka):Zmiešané




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









