felgi RacingLine

Model: BY479
524,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
131,03 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:7"
- Rozteč:4x100
- ET:35
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
438,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
109,63 € / ks hruby- Priemer diskov:13"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:30
- Nosnosť [kg]:350
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5199
385,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
96,28 € / ks hruby- Priemer diskov:14"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:38
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK575
365,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
91,40 € / ks hruby- Priemer diskov:13"
- Šírka:5.5"
- Rozteč:4x100
- ET:35
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B1110
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1242
389,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
97,25 € / ks hruby- Priemer diskov:14"
- Šírka:5.5"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:505
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A423
389,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
97,25 € / ks hruby- Priemer diskov:14"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
438,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
109,63 € / ks hruby- Priemer diskov:14"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:25
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5762
389,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
97,25 € / ks hruby- Priemer diskov:14"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5705
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:7"
- Rozteč:4x100
- ET:38
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: L1352
368,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
92,00 € / ks hruby- Priemer diskov:13"
- Šírka:5.5"
- Rozteč:4x100
- ET:30
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: A1025
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:35
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1795
389,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
97,25 € / ks hruby- Priemer diskov:14"
- Šírka:5.5"
- Rozteč:4x100
- ET:43
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5400
389,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
97,25 € / ks hruby- Priemer diskov:14"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5920
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:37
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5296
389,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
97,25 € / ks hruby- Priemer diskov:14"
- Šírka:5.5"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK660
389,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
97,25 € / ks hruby- Priemer diskov:14"
- Šírka:7"
- Rozteč:4x100
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK575
365,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
91,40 € / ks hruby- Priemer diskov:13"
- Šírka:5.5"
- Rozteč:4x100
- ET:35
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: BY479
438,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
109,63 € / ks hruby- Priemer diskov:14"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:35
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK575
389,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
97,25 € / ks hruby- Priemer diskov:14"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
- 1
- 2




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









