Smitherim

Model: FBX548
877,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:15
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX020
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX020F
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:15
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BK086
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:24
- Nosnosť [kg]:785
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK273
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX020
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX034
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX036
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX020F
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:15
- Spôsob výroby:Forged
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX020F
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
Smitherim

Model: FBX548
877,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:15
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Zľava

Model: L2413
975,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
243,78 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:25
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A5913
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:15
- ET Späť:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B1803
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:740
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX036
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK086
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:24
- Nosnosť [kg]:785
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX020
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK273
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
- 1
- 2




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









