Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 038,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
259,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 842,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
460,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:37
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPARTA
1 842,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
460,50 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:965
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SWAN
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
937,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
234,40 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: REBEL
1 742,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
435,60 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x112
- ET:30
- Nosnosť [kg]:925
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE
662,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
165,60 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x100
- ET:35
- Nosnosť [kg]:600
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Zľava

Model: A5913
594,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
148,53 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:860
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller
Zľava

Model: B1803
707,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
176,90 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:10.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:15
- Nosnosť [kg]:740
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B1803
736,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
184,08 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:740
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A1025
762,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
190,73 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A1025
762,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
190,73 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Imunita

Model: 7307F
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:15
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: 7307F
621,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,43 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- ET Späť:15
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BY479
762,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
190,73 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B5964
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX035
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX042
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:25
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX042
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):Zmiešané




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









