Felgi Haxer

Model: SSA03
748,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
187,13 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: B1059
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BY479
762,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
190,73 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: BK086
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- ET Späť:30
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: BK273
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Šírka zadného ráfika:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- ET Späť:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
felgi RacingLine

Model: A5479
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer
Tu je bestseller

Model: SSA03
779,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
194,88 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:9.0"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
Smitherim

Model: HF5227
888,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:45
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A1025
762,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A1025
762,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY479
762,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x112
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX044
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: IN292
730,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Smitherim

Model: IN292
730,70 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Šírka zadného ráfika:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- ET Späť:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):Zmiešané
Felgi Haxer

Model: HX036
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX019F
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5479
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5479
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5479
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1383
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









