felgi RacingLine

Model: B1318
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX020
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK273
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: E492
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY773
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5479
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5479
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1416
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY983
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: SSA01
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: SSA03
748,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
187,13 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5385
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK796
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1257
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:735
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1318
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5167
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1161
736,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
184,08 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BY983
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK273
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:20
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XF142
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









