felgi RacingLine

Model: FBX298
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0257
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y0143
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:42.5
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF7076
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:42.5
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE182
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
621,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,38 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0257
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A1407
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
799,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
199,75 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:650
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
921,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
230,25 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:780
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
621,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,38 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: TOTALE
1 107,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
276,83 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE
779,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
194,88 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
1 047,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
261,95 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:43
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE
779,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
194,88 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
721,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
180,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE
779,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
194,88 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: TOTALE
1 107,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
276,83 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE
721,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
180,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









