Opel OE

Model: GM 13383367
36,30 € / ks. hruby
pozadu
ks.
hruby
- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x105
- ET:41
felgi RacingLine

Model: IN292
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0294
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:36
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5187
889,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
222,45 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:9"
- Rozteč:6x139.7
- ET:-12
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: hx025
792,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,10 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:30
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX036
792,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,10 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5824
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:45
- Nosnosť [kg]:790
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: L1664
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x110
- ET:32
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK855
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:40
- Nosnosť [kg]:735
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A1025
762,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
190,73 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX036
633,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
158,48 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x110
- ET:38
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK690
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x100
- ET:34
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A7065
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:745
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: L1664
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x110
- ET:33
- Nosnosť [kg]:580
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK575
365,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
91,40 € / ks hruby- Priemer diskov:13"
- Šírka:5.5"
- Rozteč:4x100
- ET:35
- Nosnosť [kg]:500
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5340
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5340
389,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
97,25 € / ks hruby- Priemer diskov:14"
- Šírka:6"
- Rozteč:5x100
- ET:35
- Nosnosť [kg]:505
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: SK516
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:675
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE203
1 097,10 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,28 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:6x139.7
- ET:25
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE181
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:620
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









