felgi RacingLine

Model: Y1144
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:720
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: YF5700
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:48.5
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF5700
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:43.5
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: 3S1080
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A1407
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5929
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
1 304,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
326,10 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:875
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: SPECTER
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:32
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
799,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
199,75 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:650
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
679,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
169,75 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:600
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
679,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
169,75 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:600
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: TOTALE
998,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,50 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
1 021,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
255,38 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
1 047,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
261,95 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
908,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
227,08 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:650
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
921,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
230,25 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:780
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
826,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
206,58 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
621,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
155,38 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
1 047,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
261,95 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
721,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
180,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









