felgi RacingLine

Model: B5210
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:48
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
885,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
221,48 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:45
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX019F
743,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
185,85 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:42
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: IN292
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:720
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I0293
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x120
- ET:34
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE190
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:50.5
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1515
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:45
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: I5484
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:35
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX019F
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX06F
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:900 kg/
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX019F
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x120
- ET:33
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE136
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x120
- ET:45
- Nosnosť [kg]:955
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HX019F
999,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
249,75 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HF5225
1 487,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
371,83 € / ks hruby- Priemer diskov:22"
- Šírka:10"
- Rozteč:5x120
- ET:38
- Nosnosť [kg]:820
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
826,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
206,58 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
885,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
221,48 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
779,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
194,88 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:35
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1515
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x120
- ET:45
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5831
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x100
- ET:40
- Nosnosť [kg]:530
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: H3318F
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x114.3
- ET:51
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









