felgi RacingLine

Model: 3S1259
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:45
- Nosnosť [kg]:825
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1187
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:44
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FBX232
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:50
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B1808
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x108
- ET:45
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: Y1248
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:45
- Nosnosť [kg]:680
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: YF0448
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:49
- Nosnosť [kg]:680
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE161
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x108
- ET:38.5
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: HX041
1 170,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
292,50 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:765
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A1407
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MENTOR
885,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
221,48 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:800
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
799,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
199,75 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:650
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE187
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:55
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: SF503
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:50.5
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: LUNICA
921,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
230,25 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:780
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE
1 152,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
288,05 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:8.5"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:750
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
633,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
158,48 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7.5"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B0143
1 267,60 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
316,90 € / ks hruby- Priemer diskov:21"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x108
- ET:38.5
- Nosnosť [kg]:850
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: TOTALE
1 107,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
276,83 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:770
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: MATISSE
779,50 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
194,88 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi GMP Italia

Model: CARTESIO
1 047,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
261,95 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:43
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









