felgi RacingLine

Model: B5812
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE161
877,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
219,33 € / ks hruby- Priemer diskov:19"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:45
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5812
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK568
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x127
- ET:34
- Nosnosť [kg]:840
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A5017
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6.5"
- Rozteč:4x108
- ET:25
- Nosnosť [kg]:560
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5315
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x127
- ET:35
- Nosnosť [kg]:1000
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1671
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x115
- ET:15
- Nosnosť [kg]:725
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: XE170
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:45
- Nosnosť [kg]:680
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: BK743
448,30 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
112,08 € / ks hruby- Priemer diskov:15"
- Šírka:6"
- Rozteč:4x98
- ET:35
- Nosnosť [kg]:515
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5837
511,20 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
127,80 € / ks hruby- Priemer diskov:16"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:44
- Nosnosť [kg]:680
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
792,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,10 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX035
792,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,10 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:700
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B5837
609,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
152,25 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:7"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:680
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: FE161
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:42
- Nosnosť [kg]:760
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX036
792,40 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
198,10 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x114.3
- ET:40
- Nosnosť [kg]:705
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine
Tu je bestseller

Model: B5054
1 096,80 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
274,20 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9.5"
- Rozteč:5x115
- ET:18
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX036
633,90 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
158,48 € / ks hruby- Priemer diskov:17"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:38
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: A1340
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:50
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
felgi RacingLine

Model: B1059
731,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
182,75 € / ks hruby- Priemer diskov:18"
- Šírka:8"
- Rozteč:5x108
- ET:40
- Nosnosť [kg]:690
- Variant (šírka):4 identické
Felgi Haxer

Model: HX036
1 219,00 € / sada (4 ks) hruby
pozadu
sada (4 ks)
hruby
304,75 € / ks hruby- Priemer diskov:20"
- Šírka:9"
- Rozteč:5x115
- ET:20
- Nosnosť [kg]:815
- Variant (šírka):4 identické




Moderný dizajn
Perfektné padnutie
Vysoká odolnosť
Doprava zdarma do 24 hodín
Individuálny projekt
Oddaná opatrovateľka









